picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Downlight LED Wrocław, sklep online ??

Downlight LED Wrocław, sklep online ??

Czy ktoś z was kupował oprawy LED typu downlight i jest w stanie powiedzieć mi czy faktycznie warto je kupować?

QwerTery

Posty: 12

 
Od siebie zdecydowanie polecam Ci sklep: http://swiatled.pl, ponieważ w mojej opinii jest jednym z najlepszych we Wrocławiu z oprawami LED wysokiej jakości i w niskich cenach.

labuh

Posty: 18

 
Zdecydowanie polecam Ci inwestycję w oświetlenie LED. Jakiś czas temu sam miałem podobny dylemat do Ciebie niemniej jednak jak się prędko okazało zakup oświetlenie LED wraz z oprawami LED we Wrocławiu był strzałem w dziesiątkę.

Pacothelllucia

Posty: 13

 
Sam korzystam z opraw LED zakupionych we Wrocławiu i moim zdaniem jeżeli chodzi o światło z żarówek LED to nie różni się ono niczym od tego ze standardowych żarówek także ich zakup jest jak najbardziej opłacalny.

Mamusek3

Posty: 25

 
Jeżeli rzeczywiście chciałbyś zaoszczędzić to jak najniezwyklej polecam Ci nabycie opraw LED we Wrocławiu dzięki którym będziesz mógł zamontować oświetlenie LED i oszczędzać na energii.

Polaczek90

Posty: 21

 
Zdecydowanie odradzam Ci decydowanie się na żarówki energooszczędne ponieważ oświetlenie LED pozwala na ogromnie większą oszczędność a jest w analogicznej cenie.

pawel253

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture