picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

pierścionki z markazytami, jaki sklep ?

pierścionki z markazytami, jaki sklep ?

Spodobał mi się pewien rodzaj biżuterii, a dokładnie pierścionki z blue topazem. Jak ten kamień ma się do trwałości. Nie niszczy się? Jak jesteście szczęśliwymi posiadaczkami takiej biżuterii, napiszcie, gdzie robicie zakupy.

SZczecinek23

Posty: 5

 
Ja też z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu dobrego sklepu z wyrobami biżuteryjnymi. Zwykle robiłam stacjonarne zakupy, ale widzę, że ceny są w sklepach internetowych dużo niższe. Niejednokrotnie podobała mi się biżuteria srebrna, ale bałam się, że to podróbka i nie kupowała,.

Mr Boks

Posty: 12

 
Może poszukaj jakiegoś dobrego bloga o biżuterii srebrnej. Najlepsze porady znajdują się w poradnikach na stronach internetowych sklepów z biżuterią. Tam masz rzeczywiście sprawdzone porady.

Ukilo00

Posty: 14

 
Kupiłam ostatnio biżuterię i jestem pod wrażeniem, iż tak wspaniałe wyroby biżuteryjne można odnaleźć online. Do tej pory bałam się zakupów poprzez Internet, natomiast od teraz stawiam na szeroki wybór pierścionków z niebieskimi topazami :D Nie ma porównania z ofertami w typowych sklepach stacjonarnych.

TomekK 

Posty: 4

 
Zobaczcie tę ofertę https://braccatta.com/pl/bizuteria-srebrna-kolczyki. Mnie zafascynowała. Bardzo fajny sklep. Mają mnóstwo ciekawych fasonów. I oczywiście najważniejsze, że to biżuteria srebrna z prawdziwego srebra. Dużo oryginalnie prezentujących się kolczyków. Polecam.

barca 29

Posty: 4

 
No co ty :D Ja nigdy nie wątpiłam w prawdziwość ofert, dlatego mam niemałą kolekcję biżuterii kupionej online. Nie mam swojego jednego ulubionego sklepu, ale tam, gdzie kupowałam zawsze było wszystko w porządku. Jak chcesz mieć pewność, że kupujesz kolczyki z prawdziwym blue topazem, zwróć uwagę na opinie o sklepie. Ja też sugeruję się nimi i nigdy nie przytrafił mi się żaden problem.

untelekt

Posty: 18

 
Ja też z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu dobrego sklepu z wyrobami biżuteryjnymi. Zwykle robiłam stacjonarne zakupy, natomiast widzę, że ceny są w sklepach internetowych wiele niższe. Niejednokrotnie podobała mi się biżuteria srebrna, natomiast bałam się, że to podróbka i nie kupowała,.

Nimert56

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture