picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

srebro, polecicie sklep ?

srebro, polecicie sklep ?

Nie wiem czy kupować kolczyki srebrne? Ofertę znalazłam dość interesującą, ale nie wiem czy może nie lepsze będzie złoto? Jeśli zamawiacie srebrne kolczyki to, z jakiej próby są najlepsze? Dajcie mi znać, bo się na tym nie znam.

serwus45

Posty: 1

 
Jeśli odwiedzimy niezmiernie dobrze zaopatrzony sklep internetowy to spełni wszystkie nasze wymagania. To miejsce, jakie jest dobre do robienia zakupów.

Noruhe

Posty: 2

 
Wszystko można dzisiaj zamówić przez Internet. Akurat z biżuterią kupowaną w sklepie online nie ma żadnych problemów. Jeśli coś nam się nie podoba albo nie wygląda jak na zdjęciu to odsyłamy to do sklepu. Nie robią z tym problemów, bo mamy do tego prawo. Otrzymujemy albo pieniądze albo można wymienić na coś innego.

labuh 

Posty: 6

 
Uwielbiam nausznice ze srebra i ofertę znalazłam w sklepie on-line https://hurt.falana.pl/kolczyki-srebrne-nausznice-k1985-1-5-g-p-3788.html. Sprawdźcie, jakie mają oryginalne wzory i dodatki. Sprawdźcie to.

Dosti

Posty: 14

 
Wybierając jedną z propozycji z kolczykami nausznicami srebrnymi będziemy mogły dopasować sobie ich wielkość czy kształty do wszystkich wymagań i oczekiwań. Mogą być kolczyki gładkie jak i takie, jakie dysponują przepiękne cyrkonie.

aligator3

Posty: 3

 
Biżuterii nigdy nie ma zbyt dużo. Sama o tym dobrze wiem, zatem wielokrotnie przeszukuje jakieś oferty w Internecie żeby odnaleźć takie, które dla mnie są niezmiernie atrakcyjne. Lubię to robić, bo nie muszę tracić zbyt dużo czasu, aby udało mi się odnaleźć coś niezmiernie wartościowego.

Schwalbaa

Posty: 4

 
Wybór kolczyków srebrnych jest niezwykle znaczny, wobec tego bez problemów dopasujemy kształt czy wielkość do swoich potrzeb. Mam inne modele kolczyków, wobec tego wiem, co mówię. Patrzcie nie tylko na ich wygląd, niemniej jednak pamiętajcie również o tym żeby była to próba 925.

Miki

Posty: 21

 
Podobają mi się kolczyki, ale niestety, jeśli jakiejś założę to zaraz mam problemy z uszami. Jedynie jakieś nausznice wchodzą w grę, bo o klasycznych kolczykach mogę tylko pomarzyć i sprawdzać jak wyglądają w ofertach sklepu www.

TomekK

Posty: 2

 
Z tego, co wiem to w hurtowni biżuterii można znaleźć duży wybór wszystkiego. Nie pamiętam, lecz taka hurtownia chyba obsługuje też klientów indywidualnych, wobec tego każdy, jeśli tam zajrzy to na pewno znajdzie coś dla siebie. Stawiają przede wszystkim na srebro próba, 925 czyli takie, jakie jest uważane za najlepsze.

mniszek_01

Posty: 9

 
Każda osoba może inaczej wyszukiwać oferty. Dla jednych liczy się wysoka jakość wykonania, a inne osoby szukają tego, co tanie. Sprawdzamy również, z jakiego srebrna jest to wykonane czy jaki ma kształt i wagę.

Yuri20

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture