picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

pościel bawełniana 200x220, szukam sklepu

pościel bawełniana 200x220, szukam sklepu

Czy prześcieradła z gumką 200x220 faktycznie ułatwiają rozkładanie łóżka. Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem co zrobić?

Alimer56

Posty: 1

 
Ja osobiście zdecydowałam się na prześcieradło z gumką 200x220, bowiem po pierwsze zdecydowanie łatwiej rozkłada mi się je na łóżku, a co wiecej nie ma sytuacji, w jakiej podczas snu się ono ściąga. Bez problemu trzyma się na rogach łóżka, a ja mogę przespać całą noc bez budzenia co jest dla mnie ważne.

Hoteowo24h

Posty: 2

 
Jeżeli nie macie pojęcia którą wybrać pościel dla kogoś na niespokojny sen to mogę polecić Wam pościel 160x200 satynową bawełnianą. Ostatnią ją zakupiłam i jest niezwykle mocna i wytrzymała, a co za tym idzie nie trzeba przejmować się uszkodzeniem podczas snu.

Black_Riot

Posty: 12

 
Nieraz ktoś może mieć problem z zakupem prześcieradła z gumką 200x220. Zatem znalazłem godny polecenia sklep Internetowy: https://posciel-sklep.pl/przescieradla-frotte-z-gumka-134. Robiłem tam zakupy kilka razy i jestem usatysfakcjonowany.

Penio

Posty: 5

 
Jeśli decydujecie się na pościel 140x200 to pamiętajcie, aby kupować ją tylko i wyłącznie z odpowiednimi certyfikatami. Będzie to o wiele lepsze rozwiązanie.

980000

Posty: 13

 
Ostatnio moja pościel satyna bawełniana 200x220 poszła do fachowej pralni. Wydaje mi się, że jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż samodzielne pranie w domu.

Dziadek

Posty: 2

 
Jeśli chcecie zadbać o swoje zdrowie to pod żadnym pozorem nie kupujcie używanej pościeli bawełnianej 160x200. Nie jest to dobry wybór, gdyż będzie na niej wiele bakterii.

Fiflek

Posty: 5

 
Sporo osób pyta jak często prać pościel bawełnianą 160x200. Na pewno należy robić to wówczas, gdy czujemy, iż ma ona jakiś okropny zapach. Jednak, gdy jest on niewyczuwalny to myślę, iż raz na dwa tygodnie w zupełności wystarczy – oczywiście to kwestia indywidualna.

Marti

Posty: 5

 
Ostatnio zdecydowałam się na kupowanie pościeli bawełnianej satynowej 200x220. Muszę przyznać, iż jestem z niej niesłychanie zadowolona, niemniej jednak dość mocno rzuca się w oczy. Zapewne nie będzie odpowiadało to każdemu, ponieważ czasami zbyt jaskrawe kolory uniemożliwiają sen. Dlatego warto zastanowić się nad tym jeszcze przed zakupem.

andrew66

Posty: 5

 
Na pewno nie warto kupować używanej pościeli bawełnianej 160x200. Przede wszystkim chodzi tutaj o to, że w ten sposób narazisz się na przeniesienie na swoje ciało jakiś bakterii. Nigdy nie ma pewności czy poprzedni właściciel należycie o nią dbał czy może nie dbał w ogóle, a to także często się zdarza.

wawrzyn56

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture