picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

adwokat zielona góra, proszę o pomoc

adwokat zielona góra, proszę o pomoc

Do czego w zasadzie są porady prawne w zielonej górze? Konkretnie chodzi mi o to które sprawy można, dzięki nim załatwić?

nowoter

Posty: 1

 
Jakiś czas temu miałem wypadek i moje odszkodowanie zostało bardzo mocno zaniżone. Udało mi się, jednak wszystko odzyskać, a pomogły mi w tym odszkodowania w zielonej górze. Jeśli macie podobny problem i jesteście z tego miasta lub okolic to jak najbardziej polecam Wam się tam jak najszybciej udać.

jarcio00

Posty: 4

 
Znam się z jednym prawnikiem w zielonej górze, więc jeśli ktoś z Was by czegoś potrzebował to skontaktujcie się ze mną w wiadomości prywatnej. Jest to osoba zaufana i z ogromnym doświadczeniem przez co na pewno prędko rozwiąże Wasz nawet najtrudniejszy problem.

Alfonsik5

Posty: 3

 
Jeżeli ktoś z Was ma kłopot z wypłatą odszkodowania w zielonej górze, a takie sytuacje niestety zdarzają się dość częstokroć to sprawdźcie sobie tę stronę: https://kancelaria-wiszniewska.pl/odszkodowania.html i w razie zainteresowania skontaktujcie się z tą firmą. Ja jestem z niej faktycznie zadowolona.

kadajo

Posty: 23

 
Jeżeli poszukujecie prawnika w zielonej górze to na pewno nie polecam Wam zwracać uwagi tylko na sam koszt jego usług, albowiem niestety mnie to w pewnym stopniu zmyliło. Patrzcie też na różne istotne aspekty.

Riko64

Posty: 6

 
Pamiętajcie, że wówczas, gdy wybieracie się z jakiejś przyczyny do sądu to prawnik w zielonej górze skutecznie Wam we wszystkim pomoże. Nie musicie mieć nawet podstawowej wiedzy w tym temacie, bowiem on wszystkim się zajmie.

Miner-ooo

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture