picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Kotły c.o. z podajnikiem Galmet, jaki sklep ?

Kotły c.o. z podajnikiem Galmet, jaki sklep ?

Jestem w trakcie remontu i zależy mi na zakupie jakościowych drabinek łazienkowych na lata użytkowania, ale też w dobrym guście. Może Radeco? Jeśli polecacie jakiś sklep, producentów, czekam i oczywiście bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc w tej sprawie.

dostacTP

Posty: 11

 
Teraz odnośnie ogrzewania jest ogromny wybór. Widziałem piece kondensacyjne De Dietrich. To propozycje, które wywarły na mnie ogromne wrażenie i też w tym sezonie będę robił remont kotłowni i raczej tę markę wybiorę.

szulmar

Posty: 20

 
Taka oferta to idealna okazja do wymiany starego pieca :) Też myślałem nad zakupem któregoś z kotłów c.o. z podajnikiem na przykład Galmet. Generalnie super prowadzony sklep, duża oferta, jest w czym wybierać. Mają ok ceny, zatem chyba właśnie zdecyduję się na nabycie w tym miejscu. Widziałem sporą liczba promocji, więc tym niezwyklej muszę sprawdzić sprawę dokładnie :)

Dervyl

Posty: 17

 
No to na takie urządzenie jeszcze mi trochę brakuje :) Wiem, że kotły gazowe De Dietrich są jednymi z lepszych i ludzie je polecają. Dlatego wolę już wydać więcej i mieć pewność, że będzie to wydatek ale na lata.

reserveme

Posty: 25

 
Duży wybór w dobrej cenie jeżeli chodzi o kotły na węgiel drewno mają tutaj http://sklepekogrzanie.pl Osobiście polecam Heiztechnik niezmiernie dobry producent.

Black_Riot

Posty: 16

 
No to na takie urządzenie jeszcze mi trochę brakuje :) Wiem, że kotły gazowe De Dietrich są jednymi z lepszych i ludzie je polecają. Wobec tego wolę już wydać więcej i mieć pewność, że będzie to wydatek lecz na lata.

gurus44

Posty: 12

 
My też mieliśmy poważny dylemat odnośnie kotłów na węgiel i drewno jaki wybrać. Udzielono nam pomocy właśnie w tym sklepie i padło na Heiztechnik. Trzeci sezon korzystamy, widać różnicę w kosztach eksploatacji :)

namok

Posty: 12

 
Kompletnie się nie znam na takich sprawach. Dobrze, że jest taka fachowa pomoc w sklepie. Kupiłem grzejniki dekoracyjne Radeco. Kompletnie nie wiedziałem o istnieniu takiego producenta, a szkoda :)

warter88

Posty: 14

 
A ja znowu weselę się z niezawodności innego producenta. W sklepie też widziałem kotły gazowe De Dietrich w całkiem przystępnej cenie. Każdemu polecam tę markę.

limertus

Posty: 15

 
Można sięgnąć z promocji. Różnica potrafi być spora. Uważam, iż najwygodniejszym rozwiązaniem są jednak kotły c.o. z podajnikiem. Osobiście polecam markę Galmet.

Bączeak

Posty: 23

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture