picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

wkłady kominkowe kratki, gdzie szukać ?

wkłady kominkowe kratki, gdzie szukać ?

Czy da się zamontować żeliwny wkład kominkowy na własną rękę? Troszkę bym zaoszczędzić, niemniej jednak nie wiem czy to ma w ogóle sens? Instrukcje odszukać można, niemniej jednak nie wszystko, co się widzi bezproblemowo zastosować w praktyce.

pioner

Posty: 2

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było prosto, lecz jeżeli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to wykonać. Pomagają również różne filmy, które można odnaleźć na internecie, zatem pożądane byłoby z tego korzystać.

TomekK

Posty: 5

 
Do wyboru są różne wkłady kominkowe, dlatego trzeba się zastanowić czy ma być to wkład powietrzny czy może wodny? Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

aWąski

Posty: 21

 
Mamy wkład kminkowy Hajduk i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze, dlatego polecam tę firmę. Naprawdę się opłaca, bo cena jak dla mnie za ten wkład była bardzo atrakcyjna. Następnym razem też to kupię.

Wariat

Posty: 5

 
Warto przejrzeć powietrzne żeliwne wkłady kominkowe w firmie https://www.wkladykominkowe.net.pl/13-zeliwne-wklady-powietrzne, bo oni są bardzo dobrze przygotowani.

TomekK

Posty: 14

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o dużej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak powinno. Polecam.

Yuri20

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture