picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Medycyna estetyczna- jesteście za czy przeciw? Co Waszym zdaniem przemawia za ewentualnym korzystaniem z takich zabiegów? Czekam na szczere odpowiedzi.

Miki789

Posty: 3

 
Ja tak tylko dodam, że zostawianie makijażu na noc na twarzy zdecydowanie nie służy naszej skórze. Pamiętajmy o dokładnym zmywaniu make up’u.

WF2015

Posty: 6

 
Wybrałam botox i kwas hialuronowy w Lenartowicz Clinic i to był strzał w 10. Kości policzkowe idealnie wymodelowane, ale nie sztuczne. Po zmarszczkach ani śladu. W końcu mogę śmiało powiedzieć, że dobrze czuję się w swojej skórze:).

RasiakNorris

Posty: 18

 
Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy nie postawić na kwas hialuronowy. Bardzo źle czuję się ze swoimi zmarszczkami, które pojawiły się dość szybko i tak naprawdę bardzo poważnie biorę pod uwagę poddanie się zabiegowi. Obawiam się jednak komplikacji:(

Marko

Posty: 8

 
Gdybym miała powiedzieć, czy jestem za czy przeciw zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, musiałabym wybrać tą pierwszą odpowiedź. Jednak kosmetyki nawet te najdroższe, się sprawią, że nasza skóra będzie wygląda młodziej w takim stopniu, w jakim byśmy chciały.

reserved4u

Posty: 24

 
Słyszałam, że na zmarszczki pomaga odpowiednia dieta i picie dużej ilości wody. Co więcej, nawet zaczęłam stosować taką kurację, ale póki co czekam na efekty:)

Mimotek45

Posty: 21

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture