picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ortopedia konsultacja w Szczecinie, pomocy!

ortopedia konsultacja w Szczecinie, pomocy!

Czy wiecie, gdzie zrealizowane jest usuwanie przebarwień w Szczecinie? Już trochę lat za mną, skóra się zestarzała i chciałabym troszeczkę ją odmłodzić. Mam niezmiernie dużo przebarwień na twarzy.

WacDEC

Posty: 1

 
Wydaję mi się, że jest takie coś, jak epilacja laserowa w Szczecinie. Musisz poszukać może na portalach społecznościowych lub czy mają własną stronę internetową.

yarofe

Posty: 27

 
Laryngolog dla dorosłych w Szczecinie wykonywana jest pod tym adresem https://olimedica.pl/oferta/laryngolog/. Mają mnóstwo ciekawych innych zabiegów, z których warto skorzystać. Mam nadzieję, że będziesz niesłychanie zadowolona.

ciumar1

Posty: 4

 
Wydaję mi się, że jest taka klinika, która wykonuje leczenie otyłości w Szczecinie. Jeśli masz bezdech senny to odrazy zapisz się do laryngologa i dietetyka. Bo bezdech właśnie uaktywnia się, jak masz sporą nadwagę. Wprowadź sobie dietę i spacery, lecz najpierw porozmawiaj z lekarzem.

saradonin

Posty: 5

 
Miałam wykonywane usuwanie przebarwień w Szczecinie i jestem bardzo zadowolona. Skorzystałam z kilku zabiegów i cera mi się bardzo poprawiła. Teraz wyglądam młodziej prawie o 7 lat.

Dobruśw90

Posty: 11

 
Słyszałem, iż jest dobry laryngolog dla dzieci w Szczecinie, niemniej jednak nie pamiętam adresu. Może ktoś jeszcze poleci ich klinikę to sobie przypomnę.

transerwis

Posty: 8

 
Laryngolog dla dorosłych w Szczecinie na pewno pomoże Ci, jeżeli występuje u Ciebie bezdech senny. Wiesz, iż jest ona niezwykle groźny, więc zapisz się czym prędzej do specjalisty.

Polaczek90

Posty: 13

 
Ja robiłam powiększanie ust w Szczecinie i jestem mega zadowolona. Usta nie są tak bardzo przesadzone, jak możemy zauważyć u niektórych kobiet. Ja mam zrobione bardzo delikatnie, aby nie wyglądało bardzo sztucznie.

nighthaze

Posty: 5

 
Słyszałem, że jest dobry laryngolog dla dzieci w Szczecinie, ale nie pamiętam adresu. Może ktoś jeszcze poleci ich klinikę to sobie przypomnę.

Miki

Posty: 3

 
Wydaję mi się, że jest taka klinika, która wykonuje leczenie otyłości w Szczecinie. Jeżeli masz bezdech senny to odrazy zapisz się do laryngologa i dietetyka. Bowiem bezdech właśnie uaktywnia się, jak masz sporą nadwagę. Wprowadź sobie dietę i spacery, niemniej jednak najpierw porozmawiaj z lekarzem.

Klarka23

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture