picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

świnoujście apartamenty, poszukuję!

świnoujście apartamenty, poszukuję!

Chcemy jechać w dwie osoby nad morze. Słyszałem, że apartamenty w świnoujściu są tanie i komfortowe. Tak jest?

ukrwios

Posty: 1

 
Zawsze wybieramy apartamenty w świnoujściu przy promenadzie od tej firmy https://promenadaapartamenty.pl. Jesteśmy naprawdę zachwyceni, jakością usług i tym całym miejscem.

Yuri20

Posty: 2

 
Nie potrafię wskazać miejsca, które jest najlepsze w Świnoujściu, bo mam ich wiele. Na pewno blisko promenady jest super, ale tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bo chętnych dużo.

labuh

Posty: 3

 
My lubimy jeździć do Świnoujścia, bo stamtąd mamy blisko do Niemiec. Nie trzeba nawet brać samochodu żeby tam pojechać. Korzystamy z rowerów i to są niezapomniane chwile według mnie to miejsce dla singli, zakochanych jak i dla rodzin z dziećmi.

Radziu

Posty: 7

 
Korzystamy zawsze w noclegów w Świnoujściu i innego miejsca nie chcemy. Według mnie to miejsce jest optymalne pod względem wielkości. Można odszukać tam atrakcje i dla starszych i dla młodszych. My jedziemy w dziesięć ludzi i każdy jest faktycznie niesłychanie zaspokojony. Jeśli szukacie miejsca na nocleg to to miasto Wam polecam.

Yuri20

Posty: 15

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, iż to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, ale najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeżeli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Lubię Świnoujście i kilka razy tam byłem. Śpimy za każdym razem w innym miejscu, ale raczej bisko wszystkich atrakcji miasta. Nie lubimy poruszać się w czasie wakacji samochodem. Jedziemy i korzystamy ze wszystkich atrakcji, jakie się tam znajdują. Samochodem pierwszy raz ruszamy dopiero do swojego domu.

jarcio00

Posty: 9

 
Najlepiej jest pojechać do Świnoujścia i sprawdzić czy się tam nam podoba. Jeśli nie to mamy mnóstwo miejsc w pobliżu, które na pewno warto będzie odwiedzić i sprawdzić.

dermuster

Posty: 3

 
Byłem kilka lat temu w Świnoujściu i mnie się podobało. Osób było wiele, ale jak to nad polskim morzem. Plaże też mi się podobały, wobec tego polecam to miejsce.

Lupusx

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture