picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Tłumaczenia tekstów szkolnych, znacie kogoś ?

Tłumaczenia tekstów szkolnych, znacie kogoś ?

Od jakiegoś czasu szukam biura tłumaczeń jednak zupełnie nie wiem na co zwracać uwagę aby wybrać to odpowiednie?

Miner-ooo

Posty: 9

 
Ja praktycznie wszystkie swoje umowy dla zagranicznych klientów tłumaczę za pośrednictwem biura tłumaczeń i moim zdaniem jest to najlepsza opcja. Dodatkowo tłumaczenia tego typu nie są bardzo drogie i jak najbardziej polecam Ci korzystanie z nich.

Ciapek

Posty: 14

 
Ja osobiście wszystkie tłumaczenia tekstów medycznych zlecam do biur tłumaczeń i moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie. Jeżeli nie znasz dobrze angielskiego to moim zdaniem jak najbardziej warto zdecydować się na profesjonalne biura tłumaczeń.

Wariat

Posty: 11

 
Osobiście odradzam Ci korzystanie z najtańszych tłumaczeń tekstów ogólnych gdyż z doświadczenia wiem, że tłumaczenia te mogą być niedokładne i w takiej sytuacji do niczego się nie przydać.

ja2210

Posty: 27

 
Moim zdaniem tłumaczenie tekstów informatycznych należy wykonywać tylko i wyłącznie w profesjonalnych biurach tłumaczeń jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości tłumaczeń.

23_45411

Posty: 17

 
Osobiście korzystałem z bardzo sporo biur tłumaczeń i moim zdaniem najlepszej jakości usługi proponuje biuro: http://www.polglish.pl. W biurze tym cenię sobie przede wszystkim przystępne ceny za tłumaczenia oraz mnóstwo rodzajów tłumaczeń jakie biuro jest w stanie zrobić.

nemiasty

Posty: 19

 
W mojej opinii dziś korzystanie z biur tłumaczeń jest praktycznie koniecznością przy robieniu biznesu i zdecydowanie polecam Ci usługi tego typu firm.

bartek33

Posty: 11

 
Na Twoim miejscu myślałbym o tłumaczeniach w kontekście korzyści jakie Ci dadzą a nie w kontekście kosztów albowiem nie są one niesłychanie spore.

codePerformance

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture