picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Tłumacz rumuński warszawa -znacie kogoś

Tłumacz rumuński warszawa -znacie kogoś

Hejka. Myślicie, iż tłumacz przysięgły rumuńskiego będzie w stanie przygotować dla mnie przekład aktu notarialnego?

Abaddon616

Posty: 11

 
W moim wyobrażeniu dobry tłumacz rumuński powinien mieć odpowiedni podejście do swoich klientów. Takie osoby muszą znać rewelacyjnie także swój ojczysty język. W innym razie tłumaczenie będzie kiepskie.

aWąski

Posty: 18

 
W Rumunii byłam dwa lata temu. Niezmiernie zaciekawił mnie ten kraj. Fascynująca jest ta jego dzikość. A wybór celu wycieczki zaproponował mi bliski znajomy, tłumacz języka rumuńskiego. Za rok jadę jeszcze raz.

@marcelko

Posty: 21

 
Jeżeli decyduję się na zlecenie przekładu ważnych dokumentów, to korzystam ze świadczeń http://www.tlumaczeniarumunski.pl albowiem tłumacz przysięgły rumuńskiego zobligowany jest do zachowania tajemnicy.

Lipa08

Posty: 17

 
W Rumunii byłam dwa lata temu. Bardzo zaciekawił mnie ten kraj. Fascynująca jest ta jego dzikość. A wybór celu wycieczki zaproponował mi bliski znajomy, tłumacz języka rumuńskiego. Za rok jadę jeszcze raz.

Damiano

Posty: 20

 
Rumuński nie jest wbrew pozorom trudnym językiem do nauki. Mówił mi o tym kiedyś mój tłumacz rumuński, który po pięcioletnich studiach filologicznych rozpoczął prowadzić prywatną działalność translatorską.

Mr Frog

Posty: 32

 
Z tego co mi się wydaje, to żeby pracować jako tłumacz przysięgły rumuńskiego, musimy znać nie tylko znakomicie język, niemniej jednak posiadać wyższe wykształcenie. Potem bierze się udział w egzaminie państwowym. Składa się on z dwóch części (pisemna i ustna). Potem otrzymuje się wpis i można rozpocząć pracę.

eloop

Posty: 30

 
Pracę tłumaczom języka rumuńskiego w pewnym sensie odbierają darmowe translatory dostępne w Internecie. Tylko jakość tych tłumaczeń nie jest najwyższa.

sthEn

Posty: 17

 
Chyba nikt nie ma wątpliwości, iż dobry tłumacz rumuński musi kochać to, co robi. Winien zarówno mieć szerokie zainteresowania. Nie wyobrażam sobie ponieważ zlecenia przekładu tekstu o zwierzętach komuś, kto nie ma o tych stworzeniach zielonego pojęcia. Dlatego też przed wyborem usługodawcy, wiele rozmawiam.

Ania

Posty: 15

 
Osobiście nie uważam, że tłumacz rumuński to tylko i wyłącznie absolwent filologii rumuńskiej. Ja raczej stawiam na ludzi, którzy posiadają duże doświadczenie i choć kilka razy gościli w kraju, gdzie ludzie w tym języku porozumiewają się każdego dnia.

21gregorek

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture