picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

tłumaczenia z angielskiego na polski warszawa, oferta

tłumaczenia z angielskiego na polski warszawa, oferta

Jeżeli znacie jakieś rzetelne biuro tłumaczeń angielskiego we Wrocławiu, czekam. Liczę na pomoc, bowiem materiały, jakie mam do przetłumaczenia, wymagają fachowego podejścia. Z góry dziękuję.

Sarenka

Posty: 3

 
Tłumaczenia w Warszawie to faktycznie drogie usługi, dlatego szukam osób prywatnych, które zajmują się takimi usługami. Chodzi o tłumaczenie korespondencji firmowej. Znacie kogoś? Polecacie?

Marioleczka

Posty: 5

 
Korzystałam z tego biura tłumaczeń angielskiego we Wrocławiu https://erin.pl. Jestem niezwykle zadowolona zarówno z jakości usługi, jak i ceny. Polecam. Mają doświadczone podejście, a jak komuś zależy na szybkim tłumaczeniu, to też nie ma problemu.

Lupusx

Posty: 18

 
Mam pomysł. Piszcie tutaj opinie na temat tłumaczeń w Warszawie. Kogo polecacie? Komu warto powierzyć ważne dokumenty, o cenach, itd. Warto skorzystać z możliwości, skoro i tak utworzył się tutaj wątek w tym temacie. Obecnie też szukam rzetelnego biura i jak tylko coś znajdę, dam znać. Pozdrawiam.

pawel253 

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o tłumaczenia z angielskiego w Warszawie i potrzebujesz ich w ramach prowadzenia biznesu, to nie polecam ludzi prywatnych. Nie wiesz, z kim masz do czynienia. Ja bym nie ryzykował, bo tylko profesjonalne biuro umożliwia ci poufność danych.

alibaster5

Posty: 13

 
Potrzebuję odszukać rzeczywiście rzetelne tłumaczenia z angielskiego na polski. Dobrze, gdyby biuro działało w Warszawie, natomiast w dobie internetu nie jest to koniecznością. Tyle, iż wolałbym spotkać się tak normalnie i przedstawić własne oczekiwania. Jak coś, czekam. Pozdrawiam.

wawrzyn56

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture