picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Zamiana zaległych środków z konta, warto ?

Zamiana zaległych środków z konta, warto ?

Witam was. Co robicie z niewypłaconymi środkami na koncie? Słyszałam o jakiejś opcji, że można je przeliczyć na punkty na zakupy lub wypłacić na konto. Nie orientuję się w tym w ogóle, a zależy mi, jak coś wiecie na ten temat to dajcie znać:)

Lomartek67

Posty: 8

 
Polecam zamianę SMS na punkty w tym serwisie http://zamiensms.pl. Wiele już szukałam takiej opcji i jednak tu jest najlepiej. Przelicznik jest dobry, opłaca się. Bezproblemowa obsługa, pieniądze możesz mieć dzięki specjalnej usłudze już w zasadzie w przeciągu 1 dnia.

jumbertus

Posty: 10

 
Jestem po pierwszej wypłacie prowizji w tym serwisie, nie było żadnych kłopotów. Tak jak piszą tak jest. Pieniądze zdobyłem za dwa dni od zlecenia, długo nie czekałem, jak to poniektórzy narzekają. Trzeba doczytać wszystkie informacje, to i przelew będzie szybki kochani.

MisiekKce

Posty: 9

 
Właśnie zrealizowałam kupon rabatowy. To rozwiązanie polecam każdemu, niech nikt nie wzbrania się zanim nie zgłębi dokładnie oferty, bo może tylko na pierwszy rzut oka nie wygląda to na kokosy.

dziubek56

Posty: 11

 
To oferta przeznaczona dla tych, którzy mają właśnie niewypłacone środki na koncie i nie mają co z nimi wykonać, usługa nie jest po to, żeby z niej na siłę korzystać, tylko wtedy, gdy ci jej akurat potrzeba.

hazi32

Posty: 13

 
Fajna sprawa. Moja mama kiedyś mi wspominała o zamianie środków zaległych z konta, lecz za niezwykle jej nie słuchałam, teraz widzę, że to się rzeczywiście opłaca. Rejestruję się!!!

Lupusx

Posty: 9

 
Dopiero w tym miesiącu zarejestrowałam się na tej stronie, ale jak przeliczyłam sobie, to idzie z tego sięgnąć. A w mojej sytuacji będą to nawet niemałe kwoty. Po okresie uzbiera mi się na jakiś kupon rabatowy.

yarofe

Posty: 24

 
Ci, którzy narzekają nie maja racji, są Polakami więc wybaczam im tę narodową cechę;) A serio to bardzo dobry pomysł, żeby zdobyć jakieś kupony rabatowe za niewykorzystane pieniądze na telefonie. Większość z nas tak ma i to właśnie do nas skierowana jest usługa jak dla mnie idealna. Serwis działa bez zarzutów, polecam.

johncena67

Posty: 17

 
Jak coś to tylko wypłata prowizji. Kiedyś miałem ponad stówkę kasy, to byłby dobry zastrzyk pieniędzy, niemniej jednak teraz jest wiele mniej, niemniej jednak i tak będę chyba korzystał.

dzannne

Posty: 12

 
Mam z żoną konta paysafecard i bardzo je sobie chwalimy. Nie powiem, bo zrobiłem źle wybierając beznadziejną ofertę w sieci komórkowej, ale teraz możemy choć jakąś część niewykorzystanych środków odzyskać dzięki możliwościom jakie ma ten serwis.

namok

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture