picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Spyphone, na android ?

Spyphone, na android ?

Witam.

Zależy mi na namierzaniu na bieżąco telefonu mojego pracownika (GPS).

Czy polecacie aplikacje Spyphone?

luluś45

Posty: 7

 
Dla wszystkich tych, którzy chcą zainstalować podsłuch w telefonie, do którego mają dostęp polecam usługi tej firmy, a stosownie ich aplikację: http://spyphonesoft.pl. Na pewno nie zawiedziecie się, bowiem dla mnie funkcjonalność programu okazała się wręcz zbyt rozbudowana. Póki co nie poznałem jeszcze pełnych szanse tego oprogramowania. Polecam w 100%! :)

sonicsquad

Posty: 18

 
Zgadzam się z Wami, że aplikacja spyphone potrafi rozwiać niesamowicie mnóstwo wątpliwości. Miałem wrażenie, że pracownicy na co dzień oszukują mnie, bo w firmie bywałem tylko przez kilka godzin dziennie. Po zainstalowaniu tej aplikacji miałem wgląd w rozmowy i poznałem ich prawdziwe zaangażowanie, które stoi na odpowiednim poziomie.

crisdean

Posty: 20

 
Zgadzam się z Wami, że aplikacja spyphone potrafi rozwiać niesamowicie dużo wątpliwości. Miałem wrażenie, że pracownicy na co dzień oszukują mnie, bo w firmie bywałem tylko przez kilka godzin dziennie. Po zainstalowaniu tej aplikacji miałem wgląd w rozmowy i poznałem ich prawdziwe zaangażowanie, które stoi na odpowiednim poziomie.

1krzysztof1

Posty: 22

 
Z mojej perspektywy wydawało mi się że spyphone będzie aplikacją, która pomoże w sprawowaniu kontroli rodzicielskiej i pozwoli sprawdzić, co moje dziecko robi na telefonie komórkowym. W rzeczywistości zakres kontroli okazał się dla mnie zbyt szeroki, bowiem przeglądanie wszystkich zapisanych informacji jest czasochłonne.

Jednak pozostawię dziecku nieco swobody.

Marko

Posty: 23

 
Kilka dni temu podjąłem decyzję, że zainstaluję podsłuch w telefonie należącym do mojej żony. Coraz częściej otrzymywała dziwne telefony i szybko wychodziła po nich z domu. Domyśliłem się, że coś jest nie tak, natomiast nie chciałem jej śledzić, bo wyszłoby to od razu na jaw. Podsłuch to znakomita sprawa :)

shymzzz

Posty: 21

 
Odnosząc się do Waszych pytań mogę polecić Wam zdecydowanie najbardziej popularną w naszym kraju aplikację, która powinna spełnić Wasze oczekiwania. Mam na myśli oczywiście spyphone, która jest rozwijana od kilku lat, dzięki czemu stale rośnie jej zakres funkcjonalności. Miesiąc jej używania to koszt około 279 złotych.

Adi666

Posty: 20

 
W sumie nie dziwię się, iż chcesz wykorzystać oprogramowanie spyphone do kontroli pracowników. Mój kolega niedawno wykorzystał je w podobnym celu i efekt był druzgocący. Niefajnie się przecież przekonać, iż pracownicy każdego dnia sporo czasu spędzają na nic nie robieniu.

Dresiq

Posty: 17

 
Z mojej perspektywy wydawało mi się iż spyphone będzie aplikacją, która pomoże w sprawowaniu kontroli rodzicielskiej i pozwoli sprawdzić, co moje dziecko robi na telefonie komórkowym. W rzeczywistości zakres kontroli okazał się dla mnie zbyt szeroki, albowiem przeglądanie wszystkich zapisanych informacji jest czasochłonne.

Jednakże pozostawię dziecku nieco swobody.

RadeQ

Posty: 22

 
Przyznam szczerze, ze nie miałem uprzednio świadomości, że podsłuch w telefonie może być tak kosztowny. Zawsze wydawało mi się, że może to kosztować od kilkudziesięciu do stu zł. Tymczasem właściwa aplikacja od razu stanowi wydatek prawie 300 zł miesięcznie.

To dość spora suma, lecz być może będzie należałoby ją zapłacić, aby się czegoś dowiedzieć :)

jkiolek56

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture