picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Mp3 na telefon

Mp3 na telefon

Szukam mp3 na telefon, jakiegoś portalu godnego polecenia. Fajnie byłoby, żeby baza była naprawdę duża i było w czym wybierać, a nie kilka jakichś tam utworków. Wszędzie jest to samo. Jak coś polecacie, dzięki:)

Mr Boks

Posty: 9

 
Patrzyłem na dużo stron z mp3 na telefon, ale najniezwyklej odpowiada mi opcja wcześniejszej możliwości odsłuchania muzyki. Jak nie znasz wszystkich utworów danego wykonawcy, to znakomita sprawa.

truskaweczka123

Posty: 26

 
Ściągajcie z tej stronki, albowiem jest zupełnie za darmo, a mają dużo wybornych nowości. Pościągałem sobie to co chciałem, a jestem wymagającym użytkownikiem takich portali:) Mają darmowe mp3, nic was nie zaskoczy w kwestii ukrytych opłat. Polecam gorąco.

danewe

Posty: 25

 
Niedawno wpadłem na ten portal http://www.thebestmp3.pl. To strona gdzie można ściągnąć mp3 za darmo. Spora baza, wobec tego polecam tam właśnie poszukać czegoś co was interesuje.

Acclaim

Posty: 12

 
Marudzicie i narzekacie. A jeśli chodzi o tę stronę, to ja też ją polecam i sama jestem bardzo z niej zadowolona. Też nie sądziłam, że na darmowej stronie raczej nie będzie dobrych mp3 na telefon, ale okazało się inaczej, polecam:)

zwc18

Posty: 35

 
Stosownie to trudno znaleźć w sieci jakąś fajną stronkę z mp3 za darmo. Mnie osobiście nigdy nie udało się pod tym względem znaleźć coś co mógłbym innym polecić. Dlaczego tak jest? Bowiem trzeba kochani zapłacić:) i nie myślcie sobie, że kiedykolwiek będzie w przeciwnym razie.

Laleczka4

Posty: 20

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture