picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

prywatne przedszkole wilanów, gdzie ?

prywatne przedszkole wilanów, gdzie ?

Poszukuję opini na temat przedszkoli wilanów w Warszawie. Czy Ktoś z was zapisałam własne dziecko do prywatnego przedszkola i może podzielić się ocena na ich temat. Będę niezwykle wdzięczna.

opert34

Posty: 2

 
Wybór prywatnego przedszkola wilanów jest ciężką decyzją dla niejednego rodzica. Sprawdź ceny, dojazd do placówki, kadrę nauczycieli oraz które prowadzone są zajęcia w danym przedszkolu.

Klarka34

Posty: 2

 
Słyszałam kiedyś niezwykle porządne opinie na temat jednego przedszkola miasteczko wilanów, lecz chyba chodziło wówczas o prywatną placówkę.

Booss23

Posty: 3

 
Wybór prywatnego przedszkola wilanów jest trudną decyzją dla niejednego rodzica. Sprawdź ceny, dojazd do placówki, kadrę nauczycieli oraz jakie prowadzone są zajęcia w danym przedszkolu.

codePerformance

Posty: 8

 
Ja również rozglądam się za przedszkolem miasteczko wilanów. Chodzi mi o placówkę prywatną. Nie ufam jakoś publicznym przedszkolom.

nantusia

Posty: 12

 
W ostatnim czasie również szukałam przedszkola wilanów dla swojego dziecka i dzwoniliśmy po przeróżnych placówkach. Ostatecznie wybraliśmy prywatne przedszkole na Wilanowie.

Bankowy

Posty: 3

 
Przedszkole warszawa wilanów w własnej ofercie dysponują niesłychanie sporo ciekawych zajęć dla maluchów. Są to pomiędzy innymi zajęcia gimnastyczne, plastyczne, taneczne, fitness, z języka angielskie i sporo innych. Moja córka chodzi tutaj http://www.karate-kids.pl/ i jest niesłychanie zadowolona.

Penio

Posty: 4

 
Musisz poszukać przedszkola, które ma naprawdę dobrę opinie lub popytać po znajomych. Z tego co wiem jest jedno niepubliczne przedszkole na wilanowie, które jest warte uwagi. Możesz podjechać i zapytać co mają w ofercie.

bobuś34

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture