picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Szkoły jazdy w warszawie, tania firma?

Szkoły jazdy w warszawie, tania firma?

Chcę zdawać na prawo jazdy w warszawie. Od czego zacząć. Słyszałem, że teraz badania lekarskie są dość trudne do przejścia.

Dziadek

Posty: 13

 
Za przedłużenie prawa jazdy w warszawie chyba nic się nie płaci, trzeba mieć jednakże ważne badania lekarskie za jakie płaci się z tego co wiem teraz 200 pln bez różnicy u jakiego lekarza je robisz.

21gregorek

Posty: 12

 
Mnie udało się znaleźć bardzo skuteczne jazdy doszkalające w warszawie na http://www.kameleon.waw.pl. Musiałam podszkolić swoje umiejętności i dzięki super instruktorowi udało się. Takie doszkalanie przed egzaminem państwowym naprawdę się przydaje.

Wacław

Posty: 18

 
Ja nie odbywałam kursu nauki jazdy w warszawie. Mam jednak porównanie ze znajomymi z Warszawy. I chyba za dużo różnic nie ma. Efekty zależne są raczej od tego, na jakiego instruktora trafisz, a nie w jakim mieście robisz prawko.

Acclaim

Posty: 12

 
Jak znasz przepisy i wiesz jak zachować się na drodze to żaden stres cię nie złamie. Mnie poszło gładko za pierwszym razem. No ale jak wiadomo, każdy przechodzi ten egzamin inaczej i z czym innym miewa problemy, nawet po zaliczeniu egzaminów, co widać niestety na naszych ulicach. A jeśli chodzi o naukę jazdy w warszawie to nie jest zła.

Rrealg

Posty: 27

 
Ja jestem szczęśliwcem od pół roku. Było mi jednak ciężko, zatem zdecydowałem się na jazdy doszkalające w warszawie. Po nich dopiero zdałem egzamin praktyczny, niestety portfel opustoszał o kilka dodatkowych stówek. Dobrze, iż już po wszystkim.

Pulpit

Posty: 9

 
Po pierwsze bez paniki. Większa niż przy wyborze szkoły jazdy w warszawie jest panika przed samym egzaminem państwowym. To dopiero jest strach, niemniej jednak oczywiście do przejścia.

Gumis

Posty: 17

 
Na pewno trzeba zacząć od badania lekarskiego. Ale nie jest nie do przejścia. Zresztą chyba każdy wie jakie są jego dysfunkcje, dlatego nie rzuca się z motyką na słońce jeśli chodzi o naukę jazdy w warszawie.

Kwatuszek

Posty: 27

 
O instruktorach, którzy zajmują się nauką jazdy w warszawie można poczytać w necie opinie. To najlepsza forma wybrania najlepszego. Ja w swoim mieście też tak zrobiłam. Dlatego trafiłam na profesjonalistę, który po drugie kochał to, co robił. Być może tylko dlatego udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem.

Alexxxi

Posty: 28

 
Jak znasz przepisy i wiesz jak zachować się na drodze to żaden stres cię nie złamie. Mnie poszło gładko za pierwszym razem. No niemniej jednak jak wiadomo, każdy przechodzi ten egzamin inaczej i z czym innym miewa problemy, nawet po zaliczeniu egzaminów, co widać na nieszczęście na naszych ulicach. A jeżeli chodzi o naukę jazdy w warszawie to nie jest zła.

Adam 105

Posty: 7

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture