picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ośrodek szkolenia lotniczego, gdzie szukać ?

ośrodek szkolenia lotniczego, gdzie szukać ?

Trudno się zdaje kurs lotniczy? Od dziecka mi się marzy zostanie pilotem. Na razie chce zacząć od małych samolotów, niemniej jednak może w przyszłości będę latał tymi większymi. Doradzicie mi coś i opowiecie o tym?

eriost56

Posty: 1

 
Z tego, co wiem, iż licencja turystyczna to mnóstwo godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego mnóstwo, lecz mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś faktycznie niezwykle poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, wobec tego trzeba pokazać, iż się do tego nadajemy.

Abaddon616

Posty: 2

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem bardzo zadowolony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

Warszawiak

Posty: 10

 
Z tego, co wiem licencje pilota można dostać, natomiast trzeba też sporo się uczyć. Dziś każdy może do takiego kursu pochodzić z tym, że nie wszyscy od razu zaliczają.

urszulka

Posty: 6

 
Kocham latanie, ale na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, że same koszty kursu są wysokie. Zakup samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

Damiano

Posty: 20

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby ładne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, że marzyć nadal będzie, lecz może w przyszłości?

DiD3K

Posty: 6

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, ale nie dałem rady. Myślałem, że będzie to prostsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt trudne. Teorii dużo. To jest kilka przedmiotów, które trzeba znać idealnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

labuh

Posty: 8

 
Zapisałem się do szkoły pilotów https://szkolapilotazu.pl i jestem bardzo zadowolony. Mają instruktorów, którzy naprawdę potrafią nauczyć. Cieszę się, że tutaj jestem i mam nadzieje, że zdam egzamin państwowym.

ertumer67

Posty: 4

 
Samoloty zawsze były kosztowne i nic się nie zmieniło. Trzeba mieć dużo pieniędzy, natomiast i trzeba się do tego nadawać. Badania, które trzeba zrobić to przecież początek.

Adi666

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture