picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

archiwizacja dokumentów kadrowych, gdzie warto ?

archiwizacja dokumentów kadrowych, gdzie warto ?

Czy systemy erp są dobre? Czy to w jakiś sposób pomoże w pracy kilku osobom?

Gucio

Posty: 3

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

frunet

Posty: 11

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

Trener

Posty: 9

 
Zarządzanie firmami to bardzo ciężki kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

Ptaszek

Posty: 9

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

wertys45

Posty: 6

 
Na różnych stronach internetowych można sprawdzać monitoring należności. Nie tylko na nich jest specyfika, ale również ceny i opinie danego systemu. Poszukaj najlepiej rankingów różnych w internecie.

Marko

Posty: 12

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że odnajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

Lupusx

Posty: 4

 
Metoda kaizen jest podobno wspaniała. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, bowiem bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane poprzez was.

Januszek

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture