picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

stomatolog Toruń

stomatolog Toruń

Chciałabym się zapisać do dobrego stomatologa w Toruniu, ale nie jestem stąd, dlatego szukam pomocy w wytypowania sensownej kliniki, nawet z perspektywą na poważniejszą odbudowę. Jestem w dość pilnej sytuacji. Jeżeli możecie dajcie znać proszę.

Wasuwa

Posty: 1

 
Leczyłam się u nich, a teraz chodzimy z całą rodziną. Protezy, mosty, wybielanie, co chcesz. Widziałam u nich ludzi, którzy przychodzili z takimi wadami, że wręcz nie mogłam uwierzyć. A później z białymi zębami wychodzili :) Akurat przykłady, które prezentują to wszystko prawda.

hazi32

Posty: 15

 
W rodzinie mieliśmy przypadek wybicia zęba. Wypadek w pracy. Poszedł implant w gabinecie KSE https://kse.dental/, a później ta osoba zrobiła sobie cały uśmiech już od ręki. Teraz białe zęby wszystkie, super to wygląda. Zastanawiam się właśnie nad poprawieniem własnego uśmiechu po tej historii. Opłaca się, bo jednak białe zęby zdecydowanie wpływają na wizerunek. Jak z klientem pracujesz to nie ma lepszego dodatku do życia tak naprawdę.

labuh

Posty: 5

 
Najlepiej, żeby była pełna diagnostyka uzębienia na miejscu. Czasami też nie zaszkodzi pozyskać opinii drugiego specjalisty.

Okolicc34

Posty: 4

 
Chyba właśnie do nich się wybiorę, bo mają masę pozytywnych opinii. Widzę również, że bez problemu można dotrzeć do kwalifikacji lekarzy. Przydatna sprawa.

namok

Posty: 4

 
Chodziłam tam i zgadzam się, że coraz lepsze przygotowanie diagnostyczne prezentują. Leczę się całe życie prywatnie i nie wiem, dlaczego jeszcze składki płacę, no ale to tak na marginesie.

Lupusx

Posty: 2

 
Najlepiej to sobie przymierzyć, jak ten przyszły uśmiech będzie wyglądać. I nie bój się prosić o plan leczenia rozpisany w szczegółach. Stomatolog wie, co może zaproponować.

Gosienka54

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture