picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

masażysta szczecin, polecicie ?

masażysta szczecin, polecicie ?

Poszukuje sprawdzonego gabinetu, w jakim wykonywane są masaże w Szczecinie. Polecacie jakiś?

nero45

Posty: 1

 
Miałam podobną historię, doświadczyłam potężnego bólu pleców. Zaczęłam chodzić na fizjoterapię w Szczecinie. Po paru terapiach poczułam prawdziwą ulgę.

cezar

Posty: 22

 
Jeśli fizjoterapia jest mądrze i fachowo prowadzona to jak najbardziej może nam pomóc. Najlepiej wybrać gabinet w Szczecinie taki, który ma doświadczenie i wykonuję różne metody terapii.

propek12

Posty: 13

 
3 lata temu miałam wypadek samochodowy, w którym doznałam urazu kręgosłupa. Wszystko skończyło się dobrze, niemniej jednak częstokroć dopadają mnie bóle kręgosłupa. Chodzę do masażysty w Szczecinie, który rzeczywiście mi pomoga.

Dziadek

Posty: 11

 
Ja chodze na fizjoterapię w Szczecinie http://www.medical.zen.pl. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany.

xacti

Posty: 5

 
Ja mogłabym polecić Ci dobrego masażystę ale nie oferuje on usług w Szczecinie. Najlepiej poszukaj takiej osoby wśród znajomych, na pewno ktoś korzystał.

E-GOista

Posty: 15

 
Ja mam pracę siedzącą i wybrałem się do masażysty w Szczecinie, ponieważ nie mogłem już wytrzymać z bólem kręgosłupa. Masaże jak najbardziej mi pomogły.

Rico

Posty: 4

 
3 lata temu miałam wypadek samochodowy, w którym doznałam urazu kręgosłupa. Wszystko skończyło się dobrze, lecz często dopadają mnie bóle kręgosłupa. Chodzę do masażysty w Szczecinie, który naprawdę mi pomoga.

hybris4

Posty: 15

 
Fizjoterapia jest szczególnie ważna dla małych dzieci. Moja córka ma wadę postawy i jeździmy z nią do fizjoterapeuty w Szczecinie.

johncena67

Posty: 15

 
Jeżeli dobry masażysta w Szczecinie wykona Ci masaż to nie będziesz potrzebować żadnych lekarstw przeciwbólowych. Sama czasami zapisuję się na masaż leczniczy, jak coś mnie boli.

Sarenka

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture