picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

dekarz Poznań, gdzie warto ?

dekarz Poznań, gdzie warto ?

Ile może kosztować dach w Poznaniu? Chodzi mi o firmę, która się na tym zna i jest w stanie mi zamontować nowy dach. Nie wiem czy robić dachówkę czy blachę? Byłoby dobrze gdyby mi mogli doradzić.

Speedy_UT

Posty: 1

 
Trzeba uważać, kogo się wynajmuje do pracy. Dekarz dekarzowi nie jest równy. Jeśli już się na kogoś decydujecie to najlepiej na specjalistę. Trzeba poczekać? Trudno. Trzeba zapłacić? Też trudno po prostu dach to inwestycja na długie lata. Jakiekolwiek oszczędności niestety, ale później okazują się wielkimi stratami.

Tatusiekk

Posty: 7

 
Jest firma, która robi niesłychanie solidnie dachy w Poznaniu, ale oni zawsze mają tłumy klientów. Trzeba się do nich zgłosić, a wówczas zapiszą wolny termin. Czekałem troszkę, ale rzeczywiście było warto. Mnie wykonali dach po mistrzowsku. Użytkuje go od dawna i nie mam z tym najmniejszego problemu. Są specjalistami od tego.

guster

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o zamawianie dachów w Poznaniu to ta firma http://www.dachy-siepa.pl świetnie się do tego nadaje. Zatrudniają osoby, które we wszystkim nam pomogą.

syrena88

Posty: 12

 
U siebie część prac robiłem sam. Też nie wiedziałem, jakie pokrycie wybrać. Zgłosiłem się do dekarza w Poznaniu i mi doradził. Znalazłem blachodachówkę, ale w wyższej cenie. Jestem zadowolony, bo nic się z nią nie dzieje. Te tańsze to niestety, ale jak się trafi tak się ma.

Dzidzia

Posty: 8

 
Bezproblemowy dach zawsze można robić samemu. Tym bardziej, jeżeli budynek nie jest wysoki. Jeżeli jednakże taki dach ma mnóstwo spadków różnych zagięć to niestety, lecz nie jest to bezproblemowe. Położyć pokrycie można, lecz gorzej jest z zachowaniem szczelności. Tym zajmują się fachowcy.

suprafull

Posty: 8

 
Wybór firm dekarskich jest niezmiernie znaczny. Na pewno każdy znajdzie kogoś, kto się zajmie jego dachem. Trzeba tylko wybierać, jakość, a nie jednie cenę, a będzie dobrze.

Michaś

Posty: 6

 
W żaden sposób nie opłaca się tego robić samemu. Znajomy zakładał dach to krzywo zrobił więźbę. Potem już było tylko gorzej. Dekarze nie byli zadowoleni jak musieli to wszystko prostować. Lepiej nie ryzykować.

Klarka

Posty: 7

 
U siebie część prac robiłem sam. Też nie wiedziałem, które pokrycie wybrać. Zgłosiłem się do dekarza w Poznaniu i mi doradził. Znalazłem blachodachówkę, lecz w wyższej cenie. Jestem usatysfakcjonowany, albowiem nic się z nią nie dzieje. Te tańsze to na nieszczęście, lecz jak się trafi tak się ma.

zbiorczyk67

Posty: 16

 
Zamawiałem dekarza z Poznania i musze odszukać do niego namiary. Firma działała faktycznie bardzo prędko. Znali się na wszystkim i byli pomocni. Dzięki nim mam bardzo trwały, lecz i estetyczny dach na swoim domu.

Miki789

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture