picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

przeglądy rejestracyjne w Zgierzu, jaka firma ?

przeglądy rejestracyjne w Zgierzu, jaka firma ?

Interesuje mnie mechanika pojazdowa ze Zgierza, bowiem auto straciło moc. Trzeba je zapewne podłączyć pod komputer. Nie znam się na tym, dlatego żąda do pomocy kogoś, kto się na tym zna o sporo lepiej. Polecacie kogoś?

Gargamel5

Posty: 2

 
Robiłem przegląd rejestracyjny w Zgierzu, natomiast nie pamiętam nazwy tej firmy. Muszę poszukać w papierach może gdzieś nazwa będzie napisana. Byli mili i bez kłopotów mój leciwy samochód przeszedł cały przegląd.

nighthaze

Posty: 4

 
W ostatnim czasie pojawiło się wiele warsztatów prowadzących diagnostykę pojazdową w Zgierzu, dlatego warto sprawdzać, jaki poziom usług nam mogą zaoferować.

Kitas

Posty: 6

 
Robiłem przegląd rejestracyjny w Zgierzu, ale nie pamiętam nazwy tej firmy. Muszę poszukać w papierach może gdzieś nazwa będzie napisana. Byli mili i bez problemów mój leciwy samochód przeszedł cały przegląd.

Kitas

Posty: 5

 
Robiłem badanie techniczne pojazdu w Zgierzu w firmie https://stacja-zgierz.pl i jestem zadowolony. Wiem, iż oni są w stanie wykonać naprawy samochodu, wobec tego pożądane byłoby się do nich zgłosić po pomoc. Na wszystkim się niezwykle dobrze znają.

Pyszności2

Posty: 7

 
Dzisiaj nie jest łatwo z przeglądami. Wszystko zależne gdzie się pojedzie. Jedni przymykają trochę oko, ale inni sprawdzają dosłownie wszystko. Mój znajomy ma samochód trzyletni i nie mógł przejść przeglądu. Tak to wygląda.

Fanatyk

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture