picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kalkulator alkomat, szukam

kalkulator alkomat, szukam

Częstokroć przez imprezą zastanawiamy się ile możemy wypić i tak sobie myślę czy jest coś, co może to obliczyć? Zawsze byłoby bezpieczniej wiedzieć, której granicy nie przekraczać w szczególności jak praca czeka na drugi dzień.

Gargamel5

Posty: 1

 
Najczęściej na imprezach pije dwa czy trzy piwa i wygląda na to, że wiele czasu mój organizm nie potrzebuje na spalenie alkoholu. To mnie naprawdę bardzo cieszy.

Krzyś23

Posty: 5

 
Można mieć ten sam wzrost i tę samą wagę, ale jeden wypije butelkę wódki i nic mu nie jest, a drugi już śpi. To, dlatego można badać się kalkulatorem alkomatem, ale trzeba zawsze brać poprawkę. Na pewno jest to super sprawa, jeśli nie ma się zwykłego alkomatu albo ma się jakiś kiepski. Wtedy te obliczenia są o wiele lepsze.

Joe

Posty: 12

 
Zasadniczo to sam wiem ile mogę wypić i czuje to po sobie. Zarówno nie za bardzo potrzebuje jakiegoś kalkulatora, który mi o tym będzie przypominał.

krotos34

Posty: 6

 
Polecam kalkulator promili, natomiast przed imprezą. Wówczas można mniej wiecej wyliczyć ile wypiliśmy. W trakcie imprezy to mało, kto chce się badań i ma na to czas. Po imprezie to w wielu przypadkach nie ma na to siły, wobec tego najlepszym rozwiązaniem jest zrobić to przed pójściem na imprezę.

QQrydza

Posty: 6

 
Skorzystałem z kalkulatora promili alkoholowych na stronie https://alco.fun i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Wszystko poszło jak trzeba, porównywałem ze zwykłym alkomatem i rzeczywiście się wszystko zgadza.

tomeix

Posty: 11

 
Trochę danych w takim kalkulatorze promili trzeba podać. Płeć, wagę, wzrost, czas rozpoczęcia picia i zakończenia. Do tego jeszcze podaje się to, jaki alkohol spożywaliśmy i ile dokładnie. Istotne jest również to ile ten alkohol zawierał procentów, bo wpływa to na obliczenia.

Dagmara87

Posty: 18

 
Często korzystamy z alkomatu online, a nawet offline, bo wtedy też działa. Nie wiem czy dobrze pokazuje czy nie, lecz mnie to wystarcza. Jeszcze nigdy się na tym nie zawiodłem, zatem polecam takie rozwiązanie dla Was.

syrena88

Posty: 9

 
Często korzystamy z alkomatu online, a nawet offline, bo wtedy też działa. Nie wiem czy dobrze pokazuje czy nie, ale mnie to wystarcza. Jeszcze nigdy się na tym nie zawiodłem, dlatego polecam takie rozwiązanie dla Was.

Polaczek90

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture