picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

projektowanie stron www Zgierz, kogo polecicie ?

projektowanie stron www Zgierz, kogo polecicie ?

Zacząłem tworzyć własną stronę www, ale jakoś mi to nie wychodzi. Nie chce mi się i nie mam czasu. Jak ułatwić sobie to powinność? Samemu ma to sensu czy nie tracić czasu i wybrać firmę, która się na tym zna?

Abaddon616

Posty: 2

 
Czas, kiedy sam brałem się za strony internetowe minął. Dzisiaj trzeba tworzy te responsywne, projekt są coraz niezwyklej skomplikowane. To ponad moje umiejętności.

suderuss3

Posty: 4

 
Mam swoją stronę internetową od wielu lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zadowolony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, ale próbować warto.

marcin225

Posty: 17

 
Ofert firm na projektowanie stron www w Pabianicach jest bardzo sporo. Ceny są bardzo inne. Wszystko będzie zależne od tego, które mamy wymagania. Chcemy mieć stronę nowoczesną z super grafiką? Trzeba przy niej dłużej posiedzieć, dlatego automatycznie przekłada się to na doskonalsze koszty jej wykonania.

DiD3K

Posty: 11

 
Jeśli toś chce zamówić stronę www w Pabianicach to firma http://icp.biz.pl jest w stanie pomóc. Mają strony wizytówki jak i mają sklepy internetowe. Zasadniczo mają dokładnie to wszystko, czego nam najbardziej trzeba.

piekniśś

Posty: 14

 
Nie wiem czy chciałbym tracić czas na projektowanie stron skoro można to zlecić firmie, która o wiele lepiej się na tym zna. W większości przypadków tracimy jedynie czas i nic wiecej. Nie o to przecież chodzi. Dajmy robić strony www komuś, kto się na tym zna lepiej niż my.

Black_Riot

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture