picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

projektowanie stron www Łódź, znacie ?

projektowanie stron www Łódź, znacie ?

Chciałbym nawiązać kontakt z firmą, która zajmuje się stronami www w Łodzi i ma inne pakiety do wyboru. Zależy mi na kimś, kto tworzy strony internetowe dzisiejsze. To musi być strona www responsywna.

Januszek

Posty: 1

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bo przecież dzisiaj ludzie głównie korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

namok

Posty: 4

 
Z tego, co pamiętam to projektowaniem stron w Łodzi zajmuje się ta firma https://www.icp.info.pl. Nie wiem, co dokładnie robią, zatem najlepiej jest się z taką ofertą dokładnie zapoznać.

Lupusx

Posty: 3

 
W teorii wydaje się, że zaprojektowanie strony internetowej jest proste. Niestety, kiedy zaczynamy się zagłębiać w ten temat to nagle okazuje się, że to wcale proste nie jest i trzeba mieć dużo wiedzy. Do tego potrzebujemy jeszcze bardzo dużo czasu. Mało, kto z nas sobie z tym poradzi nie mając żadnego doświadczenia i wiedzy. Sam program to nie wszystko.

gruszeczka45

Posty: 6

 
W teorii wydaje się, iż zaprojektowanie strony internetowej jest proste. Niestety, kiedy zaczynamy się zagłębiać w ten temat to nagle okazuje się, iż to wcale proste nie jest i trzeba mieć sporo wiedzy. Do tego wymagamy jeszcze niezwykle sporo czasu. Mało, kto z nas sobie z tym poradzi nie mając żadnego doświadczenia i wiedzy. Sam program to nie wszystko.

shymzzz

Posty: 22

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił dużo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do jakiej firmy w Łodzi warto się zgłosić z nowym zadaniem.

Kitas

Posty: 2

 
Im lepszą chcemy mieć stronę internetową tym trudniej będzie ją wykonać, zatem lepiej oddać to obowiązek komuś, kto zajmuje się takim projektowaniem, na co dzień.

yarofe

Posty: 27

 
Dzisiaj każdy liczy sobie czas. Stworzenie prostej strony było idealne dziesięć lat temu. Dzisiaj, jeśli chcemy, aby taka strona była poprzez ludzi odwiedzana to nie pozostaje nam nic innego jak postawić na wysoką, jakość. Tylko, że aby powstała taka strona to niestety, lecz trzeba będzie mieć wiedzę oraz niesłychanie olbrzymie doświadczenie.

olbrzym111

Posty: 12

 
Można dzisiaj bez kłopotów odszukać firmę, jaka niezwykle chętnie nam pomoże. Firmy są niezwykle dobrze przygotowane i tworzą indywidualne projekty. Można mieć zdjęcia, animacje i co tylko chcemy. Wszystko pozostaje kwestią tego jak mnóstwo pieniędzy chcemy wydać.

doprzodu67

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture