picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

biuro serwisowane w Warszawie, kogo polecicie ?

biuro serwisowane w Warszawie, kogo polecicie ?

Słyszałem o biurach serwisowanych online, ale nie wiem ile to kosztuje i co wlicza się w cenę? Jeśli są tutaj osoby, które mają trochę więcej wiedzy w tym temacie to dajcie mi znać. Zależy mi na czasie. Dzięki za odpowiedzi.

Lechu351

Posty: 1

 
Korzystałem z biura serwisowanego na godziny, bo taka opcja istnieje. Ogólnie to wygląda tak, że można będzie korzystać z biura na taki czas, jaki sami określimy. Firma, która oferuje właśnie taką opcję nie ma z tym problemów.

Facio

Posty: 3

 
Widziałem gdzieś reklamę wirtualnych biur w Warszawie, ale nie zagłębiałem się w ten temat. Myślę, że dobrze jest porównać sobie różne oferty i różne pakiety. Wtedy wiadomo czy chcemy kupić to, co tanie czy jednak dodajemy trochę gotówki i wybieramy wyższy i lepszy dla nas pakiet. Nie zajmuje to przecież dużo czasu.

Gumer45

Posty: 5

 
Korzystam z biura serwisowanego online z firmy http://www.city-office.pl/biura-serwisowane/ i jestem bardzo zadowolony. Niska cena, wysoka, jakość. Polecam ich wszystkim.

grużdzin

Posty: 7

 
Korzystałem przez wiele lat z biura serwisowanego dla firmy i byłem zadowolony. Była jedna opłaca i nic więcej. Nie interesowały mnie żadne inny rachunki. Jest to rozwiązanie jak dla mnie bardzo praktyczne i warto z niego skorzystać.

Czarek

Posty: 6

 
Korzystać można ze zwykłego biura, ale w stolicy można mieć filię i właśnie wtedy takie wirtualne biuro jest najlepszym rozwiązaniem. Można za kilkadziesiąt złotych na miesiąc mieć dostęp do super prestiżowego adresu. Dla mnie jest to oferta, z której zawsze korzystam i innym też polecam. To nam się po prostu opłaca.

Acclaim

Posty: 9

 
Korzystałem przez sporo lat z biura serwisowanego dla firmy i byłem zaspokojony. Była jedna opłaca i nic więcej. Nie interesowały mnie żadne inny rachunki. Jest to rozwiązanie jak dla mnie niesłychanie praktyczne i warto z niego sięgnąć.

DevilScream

Posty: 3

 
Korzystałem z biura serwisowanego na godziny, bo taka opcja istnieje. Ogólnie to wygląda tak, iż można będzie korzystać z biura na taki czas, jaki sami określimy. Firma, jaka proponuje właśnie taką opcję nie ma z tym kłopotów.

tyczner,

Posty: 27

 
Różne pakiety są do wyboru. Można zapłacić trochę ponad pięćdziesiąt złotych za miesiąc, a można zapłacić ponad dwieście. Pakiety różnią się udogodnieniami, jakie się z tym wiążą, dlatego warto byłoby sobie to wszystko dokładnie sprawdzić przed wynajęciem.

dersu4

Posty: 11

 
Wybór wirtualnych biur w Warszawie jest ogromny. Adresy są bardzo różne, dlatego trzeba sobie to sprawdzić i porównać. My korzystamy z pakietu premium i mamy wszystko wliczone w cenę. To oznacza, że mamy salę, odbiór poczty i wiele innych udogodnień.

noman1

Posty: 24

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture