picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

artykuły o modzie, dobry portal?

artykuły o modzie, dobry portal?

Z których artykułów o modzie korzystacie? Jakie pomogły wam wybrać dla siebie coś fajnego i odszukać tanią odzież online? Pomożecie? Jest tego wiele, lecz nie spotkałam się z czymś rzeczywiście solidnym :(

Miki

Posty: 6

 
Dzięki. Na pewno sprawdzę. Swoją drogą kiedyś korzystałem z takiego portalu lifestylowego, tyle że to było dawno i już nie pamiętam jaki. Nie mogę znaleźć. A tam właśnie pisali z sensem i to na różne tematy nie tylko motoryzacyjne. To był taki fajny serwis dla kobiet i mężczyzn :D

Namo

Posty: 11

 
Całkiem zgłupiałam. Chcę znaleźć informacje o diecie, ćwiczeniach i zdrowym trybie życie i nie mogę znaleźć niczego konkretnego. Polecacie przeczytać jakieś artykuły o fitnessie. Jak coś znacie, napiszcie.

pawel253

Posty: 13

 
Nie demonizujcie sprawy. Nie potraficie chyba dobrze szukać. Jest mnóstwo naprawdę dobrych blogów i serwisów lifestylowych, jakie zapewniają rzetelne poradniki o modzie. Piszą eksperci, którzy znają się na tych tematach. Od razu widać, iż to profesjonalne informacje i porady.

tigra32

Posty: 11

 
To szczerze polecam sięgnąć z porad na tym portalu lifestylowym http://citymag.pl/historia-makaronu/. Mają tu dużą ilość ciekawych kategorii. Mąż czyta moto. Ja o podróżach, modzie, fitnessie i kawie. Fajna stronka, bo prowadzona rzetelnie i systematycznie. Możesz zajrzeć, na pewno znajdziesz coś ciekawego.

Nikuś23

Posty: 9

 
Nie piję kawy :( Możesz pomóc, jeżeli znasz porządne poradniki o podróżach ewentualnie o modzie. To tematyka, którą mogę chłonąć tonami. Nigdy nie jest dość. Też pozdrawiam :)

Namo

Posty: 5

 
Szukam moto info. Fajnie byłoby, gdyby na stronie można było odszukać faktycznie ciekawe poradniki motoryzacyjne dotyczące drobnych usterek i naprawa. Polecacie jakąś stronkę?

Yuri20

Posty: 8

 
No co ty. W Internecie masz niesłychanie wiele ciekawych artykułów o zdrowiu itd. Nawet na jednym z serwisów, jakie regularnie czytam, albowiem interesują mnie poradniki o kawie, jest wiele ciekawych porad o zdrowiu. Właśnie tam znalazłam też propozycję codziennych ćwiczeń na bezproblemowy kręgosłup i bóle pleców spowodowane siedzącą pracą.

Black_Riot

Posty: 16

 
Nie piję kawy :( Możesz pomóc, jeśli znasz dobre poradniki o podróżach ewentualnie o modzie. To tematyka, którą mogę chłonąć tonami. Nigdy nie jest dość. Też pozdrawiam :)

Czasowy

Posty: 14

 
Widzę, iż wszyscy szukają porad w Internecie :) Nie jestem jedyna ;) Zapoznam się z artykułami na portalu lifestylowym i dam znać, czy pomogły mi w ramach moich ogromnych dylematów ;)

witek55

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture