picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ogłoszenia nieruchomości za darmo, gdzie szukać?

ogłoszenia nieruchomości za darmo, gdzie szukać?

Jest jakiś portal z ogłoszeniami nieruchomości za darmo? Nie chce znowu płacić za wystawienie ogłoszeń, bowiem już trochę czasu i pieniędzy na to zmarnowałem. Chce, chociaż trochę przyoszczędzić na tym.

h-humer

Posty: 4

 
Ogłoszeń jest niesłychanie sporo, wobec tego na spokojnie można znaleźć mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Jeśli ktoś ma sporo pieniędzy, a tym bardziej gotówki to na pewno znajdzie coś dla siebie. Sam tak poszukiwałem i miałem na jednym z portali dziesiątki ogłoszeń, z których wytypowałem trzy i jedno ostatecznie udało mi się nabyć.

pawel253 

Posty: 9

 
Jeżeli ktoś szuka pałacu albo zamku to niech znajdzie sobie porządne biuro nieruchomości. To nieruchomości z najwyższej półki, zatem trzeba wiedzieć jak ich szukać, niemniej jednak i jak je niesłychanie dokładnie sprawdzać przed zakupem. To poważna inwestycja na długie lata.

Mr Frog

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o pałace i zamki na sprzedaż to widziałem je tutaj https://houser.pl. Nie ma ich dużo, bo kilka sztuk, ale to specyficzny rodzaj nieruchomości, dlatego w setkach się nie będą pojawiać w sprzedaży.

Warszawiak

Posty: 9

 
Lokalnie wystawiamy ogłoszenia, jeśli mam coś na sprzedaż. To dobre rozwiązanie, ale czy sprawdzi się z nieruchomościami? Trudno powiedzieć. Na pewno trzeba sprzedawać tanio to się zbiegną bardzo szybko wszyscy zainteresowanie zakupem. Tak zawsze się dzieje.

Fiflek

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o mieszkania na sprzedaż w Warszawie to mnie na to nie stać. Nie lubię wielkich miast, zatem wolę pozostać u siebie. Te korki, ten hałas, a do tego życie kosztowne. Jeżeli ktoś robi karierę to na pewno będzie to miejsce dla niego należyte, niemniej jednak ja już jestem za stary na przeprowadzki i kombinowanie.

Freakster89

Posty: 21

 
Też mnie interesuje dodawanie ogłoszeń nieruchomości za darmo, bo do tej pory jakoś nie miałem szczęścia. Dodawałem, ale odzewu ze strony klientów nie było.

pawel253

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż w Warszawie to mnie na to nie stać. Nie lubię dużych miast, dlatego wolę pozostać u siebie. Te korki, ten hałas, a do tego życie drogie. Jeśli ktoś robi karierę to na pewno będzie to miejsce dla niego odpowiednie, ale ja już jestem za stary na przeprowadzki i kombinowanie.

DiD3K

Posty: 6

 
Sprzedawałem tanio mieszkanie to po jednym dniu już było wszystko u notariusza załatwione. Cena jest istotna, ale i stan nieruchomości. Już nie wspominając o tym jak bardzo ważna jest lokalizacja.

Marioleczka

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture