picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

odzyskiwanie danych z dysku po upadku, znacie ?

odzyskiwanie danych z dysku po upadku, znacie ?

Cześć. Która firma jest w stanie zaoferować wycenę odzyskiwania danych za darmo? Zależy mi na tym, aby poznać realny koszt, ponieważ niekoniecznie będę korzystał z takiej usługi.

wieszdo87

Posty: 2

 
Wielokrotnie realizowałem odzyskiwanie zdjęć z uszkodzonej karty, więc uważam, iż posiadam bardzo bogate doświadczenie w tym zakresie. Mogę Wam pomóc - dajcie znać na priv.

Motospec

Posty: 24

 
Mój znajomy do niedawna oferował odzyskiwanie danych z Raid, aczkolwiek zrezygnował z tego. Klienci nie mają świadomości, iż to uciążliwa praca, a więc usługodawcy należy się właściwe do niej wynagrodzenie.

qbencjusz

Posty: 8

 
Fachowcy, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych pracują w tej firmie: odzyskiwanie.danych.warszawa.pl. Przekonałem się o tym całkiem niedawno, gdy wydawałoby się, że dane z mojego laptopa straciłem na zawsze. Poradzili sobie z dyskiem :)

minter58

Posty: 15

 
Byłem zmuszony skorzystać z usługi tj. odzyskiwanie z pendrive w Warszawie, ponieważ przepadły ważne dokumenty z punktu widzenia funkcjonowania mojej firmy. Całe szczęście, że trafiłem na fachowców, którzy mnie uspokoili i dosyć szybko poradzili sobie z problemem.

Krzyś23

Posty: 23

 
Najtańsza oferta nie będzie najlepsza, gdy w rachubę wchodzi odzyskiwanie fotografii z uszkodzonej karty. Wiadomo, że firma, jaka działa w tej branży powinna charakteryzować się bogatym doświadczeniem oraz posiadać pozytywne opinie od dotychczasowych klientów.

superbu

Posty: 13

 
Co najmniej kilka przedsiębiorstw wykonuje odzyskiwanie danych Warszawa Ochota. Podczas pierwszego kontaktu zapytajcie o koszty i termin. To dosyć istotne.

Warszawiak

Posty: 19

 
W mojej firmie kilkukrotnie zdarzała się sytuacja, gdy było konieczne odzyskiwanie danych z dysku po upadku. Całe szczęście, iż posiadam namiary na sprawdzone przedsiębiorstwo, jakie jest w stanie uporać się ze zdecydowaną większością tego rodzaju kłopotów. Mogę Wam je polecić na priv. Pozdrawiam.

Babeczka

Posty: 10

 
Wychodzę z założenia, że w najlepszych serwisach wycena odzyskiwania danych za darmo to standard. Zdarzają się jednak miejsca, w których sama wycena stanowi ponadprzeciętnie wysoki wydatek, ale takie radzę omijać naprawdę szerokim łukiem.

beata77

Posty: 5

 
Nie wykonujcie na własną rękę zwracania danych z laptopa, jeżeli Wam na nich niesłychanie zależy. Popełniłem ten błąd, wiele namieszałem, a w związku z tym pracownik serwisu, do którego się później zgłosiłem miał dosyć ograniczone szanse.

TomekK

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture