picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

treningi jiu Jitsu Poznań, gdzie znajdę ?

treningi jiu Jitsu Poznań, gdzie znajdę ?

Chce syna wysłać na jakieś sztuki walki, niemniej jednak nie za niezwykle wiem, co wybrać? Niech troszkę nabierze siły i wytrzymałości, bowiem na razie nic nie robi poza graniem na komputerze. Przeraża mnie to, polecicie kogoś?

dobryrd

Posty: 1

 
Jeśli interesuje Was sporty walki w Poznaniu to na stronie http://bjj-poznan.pl macie oferty klubu, który idealnie się do tego nadaje. To specjaliści od różnych sportów walki. Korzystam od dawna z ich pomocy.

mniszek56

Posty: 7

 
Trenowałem bjj w Poznaniu, niemniej jednak to nie było dla mnie. Tutaj trzeba mieć kondycje, a u mnie było z tym problem. To, zatem dałem sobie spokój i teraz mam rower.

Radziu

Posty: 4

 
Nie za bardzo przepadam za walikami. Dawniej trochę boksu się oglądało, ale to było lata temu. Dzisiaj te wszystkie gale, które są w telewizji jakoś do mnie nie przemawiają. Widać się trochę zestrzałem i gusta mi się od razu zmieniły.

Fanatyk

Posty: 8

 
Nie przepadam za sportami walki, zatem to nie jest temat dla mnie. Kilka ludzi, które znam trenowało boks, ale szybko im przeszło. Pogodzenie pracy, życia i treningów jest niezmiernie uciążliwe. Z czego zawsze trzeba będzie zrezygnować. W przeciwnym razie się nie da.

Marys56

Posty: 4

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, lecz przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich niezwykle wymagających treningach.

pawel253

Posty: 6

 
Mnie tam sporty walki interesują. Lubię oglądać, sam trenuje jiu Jitsu w Poznaniu. Na pewno nie jest to sport dla każdego. Mnie zawsze się to podobało i tak zostało. Mnóstwo z moich znajomych po paru treningach dało sobie spokój. To zależne jest od nastawienia i podejścia. Każdy jest przecież inny i w przeciwnym wypadku na to patrzy.

Maciejoo

Posty: 7

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture