picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kalkulator BMI, proszę o pomoc

kalkulator BMI, proszę o pomoc

Słyszałem od znajomych, że jest coś takiego jak kalkulator biegowy. Na nieszczęście nie wiem, na czym on polega i co się z nim sprawdza. Czy jesteście w stanie mi to wytłumaczyć? Na których stronach korzystać z kalkulatorów.

Kleooo6

Posty: 4

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

Madzia

Posty: 3

 
Musisz zbadać sobie porządne tętno bieganie. Jest to niesłychanie dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

dobrawka

Posty: 12

 
Powiem Ci, iż kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz odszukać najistotniejsze informację, a także skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

Dzidzia

Posty: 4

 
Powiem Ci, iż jakość powietrza a bieganie to niezwykle idealne połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na przeróżnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Acclaim

Posty: 10

 
Kalkulator BMI służy do tego, żebyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezwykle dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W prosty sposób można to obliczyć.

UK_1234

Posty: 24

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Należałoby wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Marioleczka

Posty: 15

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Gargamel5

Posty: 2

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Damiano

Posty: 2

 
Pożądane byłoby sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na mnóstwo stronach możesz znaleźć dużo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

deamonix1

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture