picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

W jakim miejscu są najlepsze seriale ?

W jakim miejscu są najlepsze seriale ?

Hejka. Istnieje jakaś strona internetowa, która mogłaby zyskać miano tj. świat seriali? Zasugerujcie mi coś :)

74erns

Posty: 8

 
Mam swój ulubiony serwis internetowy, jeśli chodzi o seriale, a mianowicie http://tvseriesonline.pl. To miejsce, w jakim odnalazłem już kilka produkcji, jakie niesłychanie mocno przypadły mi do gustu. Sprawdźcie go :)

franek_00

Posty: 11

 
Trudno ustosunkować mi się do tego, które seriale tv można polecić. To zależy od tego, jaka tematyka jest z Waszego punktu widzenia bezsprzecznie najlepsza. Ja uwielbiam seriale z kategorii sci-fi, aczkolwiek moją sympatię zyskały także niektóre seriale kryminalne.

dzannne

Posty: 12

 
Zawsze dziwiło mnie to, że seriale dostępne są w Internecie, skoro lecą także w telewizji. W sumie dopiero po kilku latach dostrzegłam zalety seriali, jakie można włączyć w sieci. Przede wszystkim można to wykonać w absolutnie każdej chwili, a jednocześnie ich wybór… JEST GIGANTYCZNY!

untelekt

Posty: 18

 
Przenosząc się w świat seriali zapominam o Bożym świecie, ale to chyba dobrze. Seriale oddziałują na mnie w ten sposób, że skupiam się na nich bez reszty. Jestem bardzo zadowolona z tego, iż mam do wyboru bardzo wiele produkcji. Spore grono z nich dostępne jest zupełnie za darmo w sieci, super sprawa.

syrena88

Posty: 8

 
Trudno mi w jednej chwili wymienić zdecydowanie najlepsze seriale, z którymi miałem do tej pory do czynienia. Być może przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, że oglądałem już bardzo dużo produkcji. Teraz staję się zdecydowanie bardziej wymagający – mniej rzeczy robi na mnie ogromne wrażenie :)

namok

Posty: 11

 
Moim zdaniem minus jest taki, że seriale w Internecie niesłychanie często pojawiają się z opóźnieniem. Niemniej jednak nie ma się jednak czemu dziwić, bo dostęp do takich materiałów uzyskujemy za darmo.

Posty: 7

 
Z chęcią postanowiłem się wypowiedzieć na tym forum dyskusyjnym. Widzę tutaj wielu miłośników świata seriali, do którego kilka lat temu dołączyłem. Jestem mega zadowolony z jakości rozmaitych produkcji, które są świetne. Bardzo cenię głównie seriale, które są produkowane w Stanach Zjednoczonych.

AlllB

Posty: 7

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture