picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

wycena aktuarialna, gdzie szukać ?

wycena aktuarialna, gdzie szukać ?

Potrzebuje pilnie zamówić wycenę znaku towarowego, lecz nie wiem, kto się w ogóle tym zajmuje? Czy jest do tego upoważniona jakaś firma? Mają jakieś uprawnienia czy co? Dajcie mi znać jak to wszystko wygląda.

dziubek56

Posty: 1

 
Korzystałem z jednego z biur aktuarialnych i naprawdę bardzo rzetelnie wykonali wszystkie swoje prace. Nie wiem jak to się wszystko robi, ale najważniejsze jest to, że bank taką wycenę wziął pod uwagę, czyli była wykonana zgodnie z przepisami, jakie u nas obowiązują.

Miki789

Posty: 5

 
Mnie wycenę aktuarialną wykonało to biuro https://attuario.pl i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Wszystko poszło dokładnie tak jak się spodziewałem, czyli profesjonalnie.

Sarev22

Posty: 14

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, zatem nie za niezwykle jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

czdeRRR

Posty: 11

 
Wybór biura, które ma przyjechać i zająć się wyceną jest niezmiernie ważny. Jeżeli będą to osoby, które mają uprawnienia, niemniej jednak i wiedzę to wtedy przełoży się to na szybkość i rzetelność ich wyceny. Nam wszystkim na takiej wycenie firmy powinno niezmiernie zależeć.

miko_poz

Posty: 10

 
Obecnie, jeśli są trudne zadania do wykonania jak wycena firmy to lepiej zlecać to komuś, kto się na tym zna. Wówczas mamy jedno powinność do wykonania mniej.

Lupusx

Posty: 2

 
Nigdy nie zlecałem, aby wycenić swoją firmę, ale wiem, że to bywa konieczne, kiedy chce się wziąć kredyt. Bank chce wiedzieć ile nasza firma jest warta, bo będzie to zastaw. Wtedy trzeba nawiązać kontakt ze specjalistami.

aan66a

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture