picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Agencja pracy

Agencja pracy

Czy według was rynek w następnym roku przejdzie na zatrudnienie pracowników ze Wschodu, czy wrócą problemy sezonowości? Jak chcecie się w ogóle na rynku utrzymać.

Jarko445

Posty: 1

 
Umowa pracy tymczasowej jest najlepsza z możliwych, a outsourcing zwalnia pracodawcę z dużej części odpowiedzialności, więc agencje tego typu polecam, szczególnie ze Szczecina jedną https://apsprofit.pl/o-firmie/. Najlepsza rekrutacja do tej pory przez nich. Bardzo fajnych ludzi mi sprowadzili. Z niektórymi współpracuję już w cyklach stałych właściwie. Dobrze to działa. Wszystkie formalności ze ściągnięciem pracownika biorą na siebie.

EpIon7

Posty: 15

 
Według mnie właśnie przez agencje oceniasz przydatność pracowników przy zerowym ryzyku dla ciebie, jako pracodawcy. Jak nie chcesz ryzykować to polecam.

Mikserek2

Posty: 7

 
Nie musisz organizować rekrutacji samodzielnie, ani nawet rozmawiać z tymi ludźmi. Przydzielasz zadania, robią i znikają po zleceniu, tyle. Dla mnie wygodna sprawa. Wychodzi dość konkurencyjnie, jak ocenisz jeszcze sprawy poboczne.

warter88

Posty: 13

 
Mam z nimi faktycznie dobre doświadczenia i w Szczecinie raczej nie mają sobie równych, jeżeli chodzi o jakość obsługi klienta.

Siwek

Posty: 24

 
Pracownicy coraz częściej preferują zatrudnienie przez agencje, które terminowo płacą. Takie kontakty, polecenia szybko się w branży rozchodzą.

leeoon

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture