picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ogłoszenia towarzyskie, który portal ?

ogłoszenia towarzyskie, który portal ?

Czy na portalu odnajduje się mnóstwo anonsów towarzyskich? Mam spore żądania odnośnie kobiet i zastanawiam się czy kogoś znajdę.

mazi1991

Posty: 1

 
Opinii zawsze jest dużo. Jednym się podoba, a innym nie. To normalne. Nie każdy ma dużo czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Warto wtedy umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

Jasio

Posty: 22

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, niemniej jednak nie wiem czy to dla mnie? Opinie są inne, zatem trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są należyte dla mnie.

Riko64

Posty: 5

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, niemniej jednak żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle poszukuję? Sam nie wiem, niemniej jednak na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

Różyczka

Posty: 5

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, jakie widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, ale na razie na pewno nie ma na to szans.

h-humer

Posty: 4

 
Jestem mocno zapracowany, dlatego dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, dlatego wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

TomekK

Posty: 6

 
Byłem na paru takich spotkaniach, lecz jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze zdjęcia wyglądały tak na żywo. Trzeba to rzeczywiście dokładnie sprawdzać.

ciumar1

Posty: 6

 
Z anonsów towarzyskich https://samka.pl/anonse/pl wybieram sobie zawsze kobiety, które bardzo mi się podobają. Można tutaj trafić na anonse video.

namok

Posty: 5

 
Zaletą jest to, iż ogłoszeń jest naprawdę niezmiernie wiele. Jeszcze większa zaleta jest taka, iż cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na odpowiednią osobę dla siebie.

Kamil87rak1

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture