picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sukienki koronkowe, który butik ?

sukienki koronkowe, który butik ?

Witajcie. Chciałbym kupić sobie trochę modnej odzieży i zastanawiam się czy nie odwiedzić jakiegoś butiku internetowego. Czy kupowanie ubrań przez Internet ma sens? Jak to wygląda z dopasowaniem rozmiarów? Doradźcie mi coś.

namedal6

Posty: 2

 
Dobrze, jeżeli mamy jakiś upatrzony sklep, bo wówczas łatwiej nam coś tam odszukać. Sukienki kupuje i w zwykłym sklepie i w internecie. Nieraz tutaj są super oferty, a niekiedy w innymi miejscu. Warto być z tym na bieżąco.

Boss

Posty: 2

 
Kupowałam sukienkę z falbankami w butiku https://sissi-boutique.pl/sukienki-z-falbankami i jestem bardzo zadowolona. Oferta bardzo dobrze opisana i są dostępne zdjęcia.

Olekk

Posty: 8

 
Według mnie warto skorzystać z oferty butiku i sklepu online. Skoro można wiele czasu zaoszczędzić to, dlatego nie wykorzystać takiej okazji? Oferty są bardzo różne, dlatego wszystko trzeba sprawdzić. Można znaleźć ciekawe oferty, a jak są promocje to zaoszczędzić pieniądze.

labuh

Posty: 5

 
Mnie ceny nigdy za mocno nie interesowały. Jeżeli coś mi się podoba to będę robiła wszystko żeby to zakupić. Dobrze zaopatrzone butiki z sukienkami są w stanie zaspokoić wszystkie moje potrzeby, zatem z nich zawsze korzystam.

Fanatyk

Posty: 3

 
Ceny takich sukienek są bardzo różne. Sama kupuje przez Internet, bo wtedy mam super oferty. Jeśli zamówię odzież boho w butiku online i coś mi nie pasuje to zwracam towar. Nie robią z tym żadnego problemu, bo mamy do tego prawo i warto z tego skorzystać.

mustafus

Posty: 5

 
Korzystałam z butiku, który działa online i jestem zadowolona. Tą sukienkę z dekoltem, którą kupiłam mam za połowę ceny. W moim sklepie gdzie zawsze robię zakupy była o wiele droższa. Warto porównać sobie ceny i wtedy można wybrać coś naprawdę ciekawego.

syrena88

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture