picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

drukarnia gadżetów reklamowych, co polecicie ?

drukarnia gadżetów reklamowych, co polecicie ?

Czy sitodruk na okrągło będzie świetnym wyborem, jeśli chodzi o nadruk? Obawiam się nieco o jego jakość, bowiem słyszałem na ten temat bardzo różne opinie. Czy moglibyście mi pomóc w doborze, bowiem nie wiem co będzie lepsze?

Wariat

Posty: 1

 
Ostatnio zdecydowałem się na to, aby kupić trochę kalendarzy książkowych z nadrukiem mojej firmy. Wydaje mi się, że jest to dobry pomysł na reklamę tym bardziej, że mowa tutaj o produkcie, którego można używać na co dzień.

ZaNK3R

Posty: 14

 
Gdyby przypadkiem ktoś z Was szukał jakiś ciekawych pomysłów na dodatki do zamówień klientów to jednym z lepszych wyborów mogą być grawerowane kufle do piwa. Można przyjąć sobie, że będziemy dokładać je np. do każdego zamówienia o łącznej wartości powyżej 300 zł. W ten sposób na pewno zaistniejecie na rynku.

namok

Posty: 2

 
Wydaje mi się, iż podkładki pod mysz z nadrukiem mogą być idealną opcją na reklamę. W końcu jest to produkt codziennego użytku, albowiem chyba każdy korzysta z komputera.

Nikuś23

Posty: 9

 
Ostatnio zdecydowałem się na to, aby kupić smycze reklamowe w większych ilościach. Myślałem, że będzie to za dużo, natomiast jednak rozdałem je tak szybko, że nigdy nie spodziewałbym się, że tak właśnie będzie. Na pewno wpłynęło to niezwykle pozytywnie na reklamę całej firmy.

krotos34

Posty: 7

 
Według mnie jednym z lepszych pomysłów na gadżety reklamowe do firmy są smycze reklamowe. Jeżeli chcecie je zakupić to mogę polecić Wam tę stronę: https://taniegadzety.pl/content/134-smycze-reklamowe. Ostatnio sam dokonywałem tam zamówienia i muszę przyznać, że jestem bardzo zaspokojony z tego co przyszło.

zbychu6

Posty: 12

 
W przypadku, gdy ktoś z Was nie ma pojęcia jaki gadżet reklamowy do firmy kupić to jednym z lepszych mogą być skrobaczki z nadrukiem. W końcu większość na co dzień korzysta z samochodów.

grużdzin

Posty: 7

 
Zastanówcie się nad zakupem smyczy reklamowych do firmy, bowiem odkąd ja je nabyłam to mam wrażenie, że liczba moich klientów w firmie znacząco się poprawiła.

piekniśś

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture