picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

janusz memy, kto zna ?

janusz memy, kto zna ?

Interesują mnie śmieszne obrazki ze zwierzętami. Najlepiej żeby to były psy, natomiast jak trafią się koty to nie będzie narzekał. Memy dają mi możliwość odstresowania się, wobec tego lubię je przeglądać.

Dumer566

Posty: 2

 
Memy można tworzyć samemu, niemniej jednak tylko, jeśli masz pomysł. Nie rób niczego na siłę, nie dodawaj treści powielanych setki razy. Mamy takich wiele i szczerze mam tego dość. Każdy chce zaistnieć, niemniej jednak pomysłu na to nie ma. Na nieszczęście tak to wygląda.

edmundzio

Posty: 6

 
U mnie janusz w memach to król. Sam tworze takie memy, jeśli przyjdzie mi coś do głowy. Polecam, bo rzeczywiście można się uśmiać do łez. Jeżeli pojawia się jakieś wydarzenie to zaraz można mema do tego dorobić. Żyje się raz, dlatego trzeba wykorzystać okazję do zabawy.

Złoty

Posty: 8

 
Mnie jedne memy bawią, a różne nie. Wszystko zależne od tematyki. Ostatnio czytam te związane z koronawirusem memy, bowiem to temat na czasie. Każdy może wybrać sobie dowolną kategorię z memami, zatem bez względu na to, co nas bawi to się to na pewno w Internecie znajduje. Trzeba szukać dokładnie.

Wariat

Posty: 4

 
Dawniej interesowały mnie zabawne memy, niemniej jednak dziś są coraz mniej śmieszne. Wolę poczytać coś wartościowego w Internecie. Widać, że człowiek się trochę starzeje i dorasta.

pawel253

Posty: 14

 
Znacie pana schopenhauera w memach? Uwielbiam je. Sami sprawdźcie je na https://lalameme.pl/szukaj/0/0/0/schopenhauer/. Jeśli chce poprawić sobie humor to właśnie te memy przeglądam i mi pomaga.

cezar

Posty: 22

 
Zawsze szukam weekendowych memów o tym, że można wreszcie odpocząć. Uwielbiam je i wszyscy moi znajomi je czytają i przeglądają. To nasza codzienność i nic nie jest w stanie tego nagle zmienić.

namok

Posty: 3

 
Zawsze szukam weekendowych memów o tym, że można wreszcie odpocząć. Uwielbiam je i wszyscy moi znajomi je czytają i przeglądają. To nasza codzienność i nic nie jest w stanie tego nagle zmienić.

Marioleczka

Posty: 7

 
Nie lubię memów, zdjęć i tych wszechobecnych kotów. Zamiast być wartościowa treść to Internet zalewany jest memami i innymi cudami. Szkoda i to wielka.

Olekk

Posty: 7

 
Nie lubię memów, fotografii i tych wszechobecnych kotów. Zamiast być wartościowa treść to Internet zalewany jest memami i innymi cudami. Szkoda i to wielka.

namok

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture