picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kredyt hipoteczny lublin, gdzie warto ?

kredyt hipoteczny lublin, gdzie warto ?

Czy doradca kredytowy z Lublina mi pomoże w czytaniu umowy i tym podobnych? Nie chce mieć potem problemy z podpisaniem czegoś niekorzystnego dla siebie, dlatego szukamy pomocy od kogoś profesjonalnego.

lalunia333

Posty: 3

 
Chętnie bym zaciągnął kredyt, natomiast w Polsce są one niezmiernie kosztowne. Jeżeli przeliczyć zarobki i wysokość rat i koszty kredytu to trudno byłoby odnaleźć państwo, które jest droższe. Musze jeszcze długo poczekać na zmiany.

Niciuśś98

Posty: 7

 
Kilka dni temu byłem u doradcy kredytowego w Lublinie. Ofertę należałem na stronie http://kredytuoli.pl i byłe miło zaskoczony. Otrzymałem fachową pomoc, wszystko miałem dokładnie wytłumaczone. Takie rozwiązanie to ja rozumiem.

mniszek56

Posty: 8

 
W ostatnich latach trudniej dostać kredyt, dlatego trzeba się liczyć na wpłaty z własnej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym więcej trzeba przygotować. Warto, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, bo wtedy mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Łatwiej jest coś dla siebie wybrać, co jest bardzo korzystne.

Trener

Posty: 8

 
Budowałem sam niesłychanie powoli dom, ale to się zeszło chyba z dziesięć lat. Jeżeli ktoś nie ma tak mnóstwo czasu to można częściowo zrobić samemu, a część można sfinansować za kredyt hipoteczny. Najlepiej skontaktować się z doradcą finansowym z Lublina i tam wszystkiego się dowiemy. Jest to specjalistka od kredytów i mnie pomogła.

johncena67

Posty: 17

 
Mnie zaskoczyło to, że doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, że jeśli my weźmiemy kredyt to wtedy bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, dlatego warto pójść i sprawdzić jak taka pomoc wygląda i jak wiele na niej można zyskać.

berry182

Posty: 19

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bo ma zdolność kredytową, ale gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są bardzo drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a niektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bo inaczej nie kupię sobie mieszkania.

Emuuu22

Posty: 7

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture