picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Kaseta vhs do płyty dvd. Da się tak?

Kaseta vhs do płyty dvd. Da się tak?

Witajcie, jak pewnie dużo z was mam różne nagrania z czasów kiedy to jeszcze nie było komputerów. Mam kilka znaczących kaset vhs, które chciałbym odtworzyć. Nie mam już odtwarzacza dvd natomiast zależy mi oby obejrzeć film natomiast przy okazji pokazać go rodzinie.

Ymooo2

Posty: 20

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość mnóstwo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Propozycja strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Warto sięgnąć właśnie z tej oferty.

1krzysztof1

Posty: 25

 
Poszukuję analogicznej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało zatem też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można troszkę naprawić zatem też liczę na pomoc profesjonalistów.

grax1

Posty: 22

 
Jeżeli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało wyśmienity efekt. Warto wydać kilkanaście złoty bo później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

eloop

Posty: 33

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego znaleźć natomiast może obecnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca znakomita natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

Deltabox84

Posty: 24

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie zaś wiem, ze problem jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi dobre rozwiązanie. Kasety nie są w świetnym stanie zaś zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć zaś zależy mi niezwykle na tych kasetach.

englandrm

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture